Hráči:

Adrian DZIOLKO

https://bwfbadminton.com/player/48962/adrian-dziolko

Osmadvacetiletý polský reprezentant  je polskou jedničkou a v současné době 132.hráčem světového žebříčku. Adrian Dziolko se zúčastnil olympijských her 2016 v Riu de Janeiru. Adrian Dziolko taktéž v letech 2014-2016 působil v benáteckém extraligovém týmu, se kterým v roce 2015 získal  mistrovský titul na jehož získání měl velkou zásluhu. V roce 2018 Adrian zvítězil na turnaji v  Řecku a 2.místa obsadil na turnajích v Holandsku a Slovensku.Na Mistrovství Světa obsadil polský badmintonista 33.místo.

 

 

Cristian SAVIN

http://bwfbadminton.com/player/57562/cristian-savin

Osmnáctiletý benátecký odchovanec je v současné době 24. hráčem světového juniorského žebříčku a na 197.místě světového žebříčku dospělých ve dvouhře. Cristian Savin obsadil v září letošního roku 5.místo na Mistrovství Evropy juniorů a zúčastnil se jak Olympijských her mládeže v Buenos Aires, tak Mistrovství Světa juniorů v kanadském Torontu.V letošním roce se Cristian Savin účastní převážně turnajů dospělých a v dubnu roku 2018 si zahrál Mistrovství Evropy, kde obsadil 33.místo.

 

Adam MENDREK

http://bwfbadminton.com/player/91381/adam-mendrek

Třiadvacetiletý odchovanec brněnského badmintonu jde ve šlépějích svého otce, jenž v roce 1992 reprezentoval ČR na olympiádě v Barceloně. Adam je v současné době na 99. místě světového žebříčku. Na svém kontě má již několik medailových umístění z mezinárodních turnajů. V letošním roce  například 2.místa v Kamerunu, Pobřeží Slonoviny, či 3 .místo v Surinamu. Na Mistrovství Evropy obsadil Adam Mendrek 17.místo, když podlehl pozdějšímu vítězovi Dánu Axelsenovi  a na Mistrovství Světa 33.místo.

 

Luka WRABER

https://bwfbadminton.com/player/56274/luka-wraber

Osmadvacetiletý  rakouský  reprezentant je mistrem své země a v současné době 93. hráčem světového žebříčku. Na svém kontě má v letošním roce 3.místo z turnaje v Brazílii. Na Mistrovství Evropy obsadil Luka Wraber 33.místo, na Mistrovství Světa pak taktéž 17.místo, když podlehl pozdějšímu vítězovi Kentu Momotovi.